MA Средство за зацврстување медиум 10 мл. плав - 2014 ЦЕНА: 180 ден
MA Цврсто лепило за пластика 25 мл. црн - 20100 ЦЕНА: 420 ден

MA Средство за зацврстување perma 10 мл. црвен – 20155

In Stock

Sku:20155

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

MA Sredstvo za zacvrstuvanje perma 10 ml. crven – 20155
Придобивки
Спречува олабавување на врските
Запечатува зглобовите
Ја спречува корозијата
Расклопување со рачен алат

Weight 0.010 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top