МА Концентриран освежувач Лимун и минт - 500мл. - 19619 ЦЕНА: 471 ден
MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. - ЈАБОЛКО - 19574 ЦЕНА: 213 ден

MA Млеко за кокпит сјај 300 мл. – БЛЕК – 19615

Има на залиха

Шифра:19615

ЦЕНА: 213 ден

MA Mleko za kokpit sjaj 300 ml. – Black – 19615

Млеко со сјаен ефект кое има многу предности.  Штити од УВ зраци, создава заштитен слој, го минимизира таложењето на прашина. Ја враќа длабочината на бојата на пластиката што е изгубена со текот на времето.

Тежина 0.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе