Тип - Ц кабел 1м. ПВЦ Busy - 50696 ЦЕНА: 179 ден
AUX Кабел плетен 1м. Busy - 50709 ЦЕНА: 159 ден

Лајтнинг (не сертифициран) кабел ПВЦ Busy 1.2м – 50697

Достапен

Шифра:50697

ЦЕНА: 188 ден

Спореди

Lightning (non mfi) USB Kabel 1.2m. PVC Busy 50697

1x Apple Lightning (8-pin) Connector
1x USB ‘A’ male connector
Speed up to 480 mbs
Not Certified

Тежина 0.050 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Лајтнинг (не сертифициран) кабел ПВЦ Busy 1.2м – 50697”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе