Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.0 м. ПВЦ Busy 50692 ЦЕНА: 699 ден
Заштита за кедери - Sonax 499000 ЦЕНА: 259 ден

Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50693

Достапен

Шифра:50693

ЦЕНА: 799 ден

Должина: 1.8 m
Спореди

Lightning (certificated mfi) USB Kabel 1.8 m. Braided Busy 50693

Тежина 0.050 kg
Должина

1.8 m

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50693”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе