Нема на залиха
Држач за телефон BUSY - 50685 ЦЕНА: 267 ден
Дигалка хидраулична 2 Т. - 72023 ЦЕНА: 1,060 ден

ЛЕД сијалици H7 Ц9 – сет Praxis 54036

Нема на залиха

Шифра:54036

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

LED sijalici X7 C9 – set Praxis 54036

  • Lumens LOW 6000 LM
  • Usage temperature -40 C – 80 C
  • Input power – L/H 30W
Тежина 0.200 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД сијалици H7 Ц9 – сет Praxis 54036”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе