Нема на залиха
Држач за телефон BUSY - 50685 ЦЕНА: 249 ден
Дигалка хидраулична 2 Т. - 72023 ЦЕНА: 990 ден

ЛЕД сијалици H7 Ц9 – сет Praxis 54036

Нема на залиха

Sku:54036

ЦЕНА: 650 ден

Out of stock

Спореди

LED sijalici X7 C9 – set Praxis 54036

  • Lumens LOW 6000 LM
  • Usage temperature -40 C – 80 C
  • Input power – L/H 30W
Weight 0.200 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛЕД сијалици H7 Ц9 – сет Praxis 54036”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top