Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 40 - 92040 ЦЕНА: 1,067 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 60 - 92060 ЦЕНА: 1,067 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 50 – 92050

Достапен

Шифра:92050

ЦЕНА: 1,067 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 50-92050

Тежина 3.24 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 50 – 92050”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе