Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 120 - 92102 ЦЕНА: 1,133 ден
Ланци за снег 4WD 470-260 - Praxis 9274 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 130 – 92103

Достапен

Шифра:92103

ЦЕНА: 1,133 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 130-92103

Тежина 4.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 130 – 92103”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе