Нема на залиха
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 70 - 99885 ЦЕНА: 1,200 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 90 - 99887 ЦЕНА: 1,267 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 80 – 99886

Не е достапен

Шифра:99886

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 80 – 99886

Тежина 3.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 80 – 99886”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе