Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 130 - 99891 ЦЕНА: 1,267 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 60 - 99884 ЦЕНА: 1,200 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 50 – 99883

Достапен

Шифра:99883

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 50 – 99883

Тежина 3.05 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 50 – 99883”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе