Нема на залиха
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 110 - 99889 ЦЕНА: 1,267 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 30 - 99881 ЦЕНА: 1,200 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 120 – 99890

Не е достапен

Шифра:99890

ЦЕНА: 1,267 ден

Нема на залиха

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 120 – 99890

Тежина 3.4 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 120 – 99890”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе