Нема на залиха
Кокпит спреј RED mat - Sonax 366241 ЦЕНА: 370 ден
Крпа против замаглување - Sonax 421200 ЦЕНА: 118 ден

Крпа за кола Sonax – еленска 419200

Нема на залиха

Sku:419200

ЦЕНА: 505 ден

Out of stock

Спореди

Krpa za kola(elenska)  Sonax 419200

Трајна крпа за сушење на мократа површина на возилото, хромираните и стаклените површини. Мека, погодна за користење и особено абсорбирачка. Не остава траги, водени дамки и идеална за чистење на тапацир, навлаки за седишта и други материјали. Исто така, универзално употреблива во домаќинството.

Weight 0.08 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпа за кола Sonax – еленска 419200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top