Нема на залиха
Кокпит спреј RED mat - Sonax 366241 ЦЕНА: 396 ден
Крпа против замаглување - Sonax 421200 ЦЕНА: 126 ден

Крпа за кола Sonax – еленска 419200

Нема на залиха

Шифра:419200

ЦЕНА: 543 ден

Нема на залиха

Krpa za kola(elenska)  Sonax 419200

Трајна крпа за сушење на мократа површина на возилото, хромираните и стаклените површини. Мека, погодна за користење и особено абсорбирачка. Не остава траги, водени дамки и идеална за чистење на тапацир, навлаки за седишта и други материјали. Исто така, универзално употреблива во домаќинството.

Тежина 0.08 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крпа за кола Sonax – еленска 419200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе