Нема на залиха
Крпа за кола Sonax - еленска 419200 ЦЕНА: 505 ден
Крпи за полирање Sonax 422200 ЦЕНА: 249 ден

Крпа против замаглување – Sonax 421200

Нема на залиха

Sku:421200

ЦЕНА: 118 ден

Out of stock

Спореди

Krpa protiv zamagluvanje – Sonax 421200

Спрецијално импрегнирана микрофибер крпа која оневозможува замаглување на стаклата од внатрешноста на возилото и обезбедува прегледна видливост. Со долготраен ефект. Без влакна.

Weight 0.08 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпа против замаглување – Sonax 421200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top