Нема на залиха
Крпа за кола Sonax - еленска 419200 ЦЕНА: 505 ден
Крпи за полирање Sonax 422200 ЦЕНА: 299 ден

Крпа против замаглување – Sonax 421200

Нема на залиха

Шифра:421200

ЦЕНА: 118 ден

Нема на залиха

Krpa protiv zamagluvanje – Sonax 421200

Спрецијално импрегнирана микрофибер крпа која оневозможува замаглување на стаклата од внатрешноста на возилото и обезбедува прегледна видливост. Со долготраен ефект. Без влакна.

Тежина 0.08 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крпа против замаглување – Sonax 421200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе