Aroma Car Prestige Вент - Gold - 977027 ЦЕНА: 188 ден
Магнетни држачи за скии Himalaya Menabo - 91078 ЦЕНА: 5,300 ден

Кровни носачи за скии YELO – 91116

Достапен

Шифра:91116

ЦЕНА: 6,600 ден

Спореди

Krovni nosaci za skii Yelo Menabo – 91116

YELO нови кровни носачи кои нудат носење на шест пара скии, или четири сноуборди. Многу функционални и безбедни, изработена со алуминиум и цврста пластика, опремени со лизгачка основа за да се олесни товарењето и истовар на скии и сноуборди. Лесно може да се инсталира на решетките на покривот. Исто така, располага со двоен систем.

  • 6 пара скии и стапчиња и / или 4 сноуборди
  • Максимална носивост: 42 кг
  • Димензии и тежина: L x B x H = 817x625x130mm 4,3kg
  • Растојание помеѓу баровите на покривот (Мин): 700мм / 27,5 ”
  • Растојание помеѓу баровите на покривот (Макс): 900мм / 35,4 ”
  • Максимална брзина: 130 KPH / 80,7 MPH
  • Сертификација: TÜV и CITY Crash
  • Брава против кражба: Вклучена
  • Гаранција: 2 години
Тежина 4.300 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровни носачи за скии YELO – 91116”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе