Кровен носач за велосипед Menabo - ASSO 4110 ЦЕНА: 3,380 ден
Кровни носачи РАВЕН M-WAY 4382 ЦЕНА: 2,500 ден

Кровни носачи 130см. ALU SPACE B M-WAY 44331 + Адаптер

Достапен

Шифра:44331

ЦЕНА: 5,000 ден

Спореди

Krovni nosaci 130cm. ALU SPACE B M-WAY 44331 + Adapter vo zavsisnost od tipot na voziloto cena od 1000 do 2000 denari
Vkupna cena na krovni nosaci od 4500 denari

Тежина 3.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровни носачи 130см. ALU SPACE B M-WAY 44331 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе