Нема на залиха
Освежувач Aroma car organic - Black Coffee 999561 ЦЕНА: 130 ден
Освежувач Aroma car organic - Bubble Gum 999562 ЦЕНА: 159 ден

Кровни носачи 115cm SPACE ALU A M-WAY 44330 + Адаптер

Не е достапен

Шифра:44330

ЦЕНА: 4,600 ден

Нема на залиха

Спореди

Krovni nosaci 115cm SPACE ALU A M-WAY 44330 + Adapter vo zavsisnost od tipot na voziloto cena od 1000 do 2000 denari
Vkupna cena na krovni nosaci od 4500 denari

Тежина 4.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровни носачи 115cm SPACE ALU A M-WAY 44330 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo147Сите типови2000-2010
Alfa RomeoGIULIETTAСите типови2010-
AudiA3sportback 2013>
AudiA3Сите типови2012-
AudiA4B51995-2000
AudiS3
BMWСерија 3E902005-2012
BMWСерија 3F302012-
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
CitroenSaxo
Fiat500Сите типови2007-
FiatGRANDE PUNTOСите типови2006-
FiatPUNTOPunto III
FiatPUNTOСите типови1999-2005
FiatPUNTO EVOСите типови2009-
FiatPunto II
FiatPunto II Clasic
FordFIESTA
FordKa+
HondaJAZZ2015>
HyundaiACCENT2003>2005
Hyundaii10Сите типови2008-2013
Hyundaii20Сите типови2009-
KiaPICANTOСите типови2011-
MazdaCx-3
MercedesA-Klasse
MINIcooper S 2014>
MINICoper S 2014
MINIOne 2014>
MitsubishiASXСите типови2010-
MitsubishiLANCERСите типови1995>2000
NissanMicra (k11)
OpelAgila 2000>2007
OpelASTRAH2004-2009
OpelCORSAD2006-
OpelCORSAD2011>2014
OpelMERIVAСите типови2002-2010
OpelMERIVAСите типови2010-
OpelZAFIRAB2005-2010
OpelZAFIRAC2011-
Peugeot106Сите типови1991-2003
Peugeot208Сите типови2012-
Peugeot208Сите типови2015>
RenaultCLIO1990>1998
RenaultMEGANEI1995>2003
RenaultMEGANEII2002-2008
RenaultSCENIC
RenaultScenic II
RenaultTWINGOII2007-
SeatIBIZAСите типови2008-
ŠkodaFABIAIII2014-
ToyotaAYGOСите типови2005-2014
ToyotaAYGOСите типови2014-
ToyotaCOROLLA
ToyotaYARISСите типови1999-2005
ToyotaYARISСите типови2006-2010
ToyotaYARISСите типови2011-
VWGOLFIII1991>1999
VWGOLFIV1997-2002
VWJETTAСите типови1998>2005
VWPOLOСите типови2001-2009
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
VWPOLOСите типови2017-
Врати се горе