Освежувач Aroma car organic - Black Coffee 999561 ЦЕНА: 165 ден
Освежувач Aroma car organic - Bubble Gum 999562 ЦЕНА: 165 ден

Кровни носачи 115cm ALU TEMA – 91330 + Адаптер

Има на залиха

Шифра:91330

ЦЕНА: 4,900 ден

Кровни носачи 115 cm  Alu Tema – 91330 + адаптер во зависност од типот на возилото цена од 1000 до 2000 денари

 

Тежина 4.25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи 115cm ALU TEMA – 91330 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo147Сите типови2000-2010
Alfa RomeoGIULIETTAСите типови2010-
AudiA3sportback 2013>
AudiA3Сите типови2012-
AudiA4B51995-2000
AudiS3
BMWСерија 3E902005-2012
BMWСерија 3F302012-
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
CitroenSaxo
Fiat500Сите типови2007-
FiatGRANDE PUNTOСите типови2006-
FiatPUNTOPunto III
FiatPUNTOСите типови1999-2005
FiatPUNTO EVOСите типови2009-
FiatPunto II
FiatPunto II Clasic
FordFIESTA
FordKa+
HondaJAZZ2015>
HyundaiACCENT2003>2005
Hyundaii10Сите типови2008-2013
Hyundaii20Сите типови2009-
KiaPICANTOСите типови2011-
MazdaCx-3
MercedesA-Klasse
MINIcooper S 2014>
MINICoper S 2014
MINIOne 2014>
MitsubishiASXСите типови2010-
MitsubishiLANCERСите типови1995>2000
NissanMicra (k11)
OpelAgila 2000>2007
OpelASTRAH2004-2009
OpelCORSAD2006-
OpelCORSAD2011>2014
OpelMERIVAСите типови2002-2010
OpelMERIVAСите типови2010-
OpelZAFIRAB2005-2010
OpelZAFIRAC2011-
Peugeot106Сите типови1991-2003
Peugeot208Сите типови2012-
Peugeot208Сите типови2015>
RenaultCLIO1990>1998
RenaultMEGANEI1995>2003
RenaultMEGANEII2002-2008
RenaultSCENIC
RenaultScenic II
RenaultTWINGOII2007-
SeatIBIZAСите типови2008-
ŠkodaFABIAIII2014-
ToyotaAYGOСите типови2005-2014
ToyotaAYGOСите типови2014-
ToyotaCOROLLA
ToyotaYARISСите типови1999-2005
ToyotaYARISСите типови2006-2010
ToyotaYARISСите типови2011-
VWGOLFIII1991>1999
VWGOLFIV1997-2002
VWJETTAСите типови1998>2005
VWPOLOСите типови2001-2009
VWPOLOСите типови2009-2014
VWPOLOСите типови2014-
VWPOLOСите типови2017-
Врати се горе