Попуст
Кровни носачи за интегр. релинг AVIA 4859 ЦЕНА: 4,700 ден
Јаже за влечење 3.0 тон. 72504 ЦЕНА: 280 ден

Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. бел 5798

Достапен

Шифра:5798

ЦЕНА: 20,340 ден

Спореди

Kroven kufer Menabo – DIAMOND 500L. mat crn 5807

Кровен куфер за секоја потреба. Прицврстување на кровни шини со помош на завртки со T-завртки. Систем за брзо поправање достапен како опција. Обезбедено со заклучување со две точки за заклучување и безбедносен систем со брзо затворање. Мазна и сјајна црна површина. 209х79х36,6 см, 16,40 кг.

Тежина 16.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен куфер Menabo – DIAMOND 500L. бел 5798”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе