Нема на залиха
(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. црн - 2071 ЦЕНА: 6,000 ден
Кровен куфер ДИАМОНД 450л. црн мат - 4816 ЦЕНА: 16,110 ден

(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. сив – 2070

Не е достапен

Шифра:2070

ЦЕНА: 6,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven kufer Classic 320L. siv – 2070
Технички Податоци
Должина – 131 см
Ширина – 78 см
Висина – 38 см
Боја – сив
Волумен – 320 л
Тежина – 11 килограми
Основен материјал – Полипропилен
Материјал на корица – Полипропилен
Растојание помеѓу решетки
мин 500 – макс. 860

Тежина 13.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “(ТОП ЦЕНА) Кровен куфер Класик 320л. сив – 2070”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе