Нема на залиха
Дигитална ножна пумпа Michelin - 12208 ЦЕНА: 2,640 ден
Трафо за Ксенон сијалица - 52538 ЦЕНА: 670 ден

Компресорска пумпа Michelin 12266

Не е достапен

Шифра:12266

ЦЕНА: 4,890 ден

Нема на залиха

Спореди

Kompresorska pumpa Michelin 12266

Со дигитален мерач на бели диоди можете лесно да го прочитате притисокот на вашите гуми со помош на Michelin High Power Tire Inflator. Импресивниот мотор може да надуе гума од рамен до 30 psi за приближно 4 минути додека седиш и се релаксираш.

 • Дигитален мерач кој е точен до +/- 1 PSI до 50 PSI
  0-30 PSI во приближно 4 минути
 • Се префрлува помеѓу PSI, BAR и kPa
  (D.P.S) Дигитална извор на енергија технологија – USB приклучок идеален за полнење на мобилни телефони
 • 1 x 12V штекер за напојување
 • Бела Л.К.Д. дигитален дисплеј
  Придобивки:
  – Соодветните притисоци во гумите го минимизираат абењето на гумите, помагаат на потрошувачката на гориво и придонесуваат за одржување на патот и ракување
  – лесен притисок
  – Компактен дизајн со лесно вградено складирање на кабли / црева
  – Лесен за чување и употреба
  – Приклучоци во стандарден автомобил 12v помошен приклучок
Тежина 0.950 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Компресорска пумпа Michelin 12266”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе