Нема на залиха
Силиконски спреј Sonax 400ml. 348300 ЦЕНА: 466 ден
Крпа за кола Sonax - еленска 419200 ЦЕНА: 505 ден

Кокпит спреј RED mat – Sonax 366241

Не е достапен

Шифра:366241

ЦЕНА: 370 ден

Нема на залиха

Спореди

Kokpit sprej RED mat – Sonax 366241

Екстра моќен и модерно средство за инструмент табла со мирис Ги чисти и одржува сите пластични површини во внатрешноста на возилото. Ја одржува површината и структурата во мат ефект. Со ефект на одбивање на прашината и анти-статичен ефект. Без силикон и без растворувачи. Нето: 500 мл.

Тежина 0.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кокпит спреј RED mat – Sonax 366241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе