Кокпит спреј Артик спреј - 19576 ЦЕНА: 364 ден
Кокпит спреј Ванила спреј - 19009 ЦЕНА: 364 ден

Кокпит спреј Блек спреј – 19113

Има на залиха

Шифра:19113

ЦЕНА: 364 ден

Kokpit sprej Black sprej – 19113

Чистач на кокпит. Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобилот. Антистатик – ја намалува можноста од повторна прашина. Остава чисти површини сјајна, давајќи им пријатен мирис, го забавува процесот на стареење на пластика.

За разлика од конвенционалните производи, не содржи растворувачи, што обезбедува совршен мирис и целосна безбедност за корисникот.

Тежина 0.68 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кокпит спреј Блек спреј – 19113”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе