Кокпит спреј Артик спреј - 19576 ЦЕНА: 339 ден
Кокпит спреј Ванила спреј - 19009 ЦЕНА: 339 ден

Кокпит спреј Блек спреј – 19113

In Stock

Sku:19113

ЦЕНА: 339 ден

Спореди

Kokpit sprej Black sprej – 19113

Чистач на кокпит. Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобилот. Антистатик – ја намалува можноста од повторна прашина. Остава чисти површини сјајна, давајќи им пријатен мирис, го забавува процесот на стареење на пластика.
За разлика од конвенционалните производи, не содржи растворувачи, што обезбедува совршен мирис и целосна безбедност за корисникот.

Weight 0.680 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кокпит спреј Блек спреј – 19113”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top