Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници Suzuki SWIFT rubber car mats (2017-) – 222804 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO III (2015-2020) - 222634 ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEX Типски гумени патосници Kia PICANTO (2017-) – 221434

Има на залиха

Sku:221434

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Kia PICANTO (2017-) – 221434
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Kia PICANTO (2017-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.65 кг

 

Weight 4.65 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top