Нема на залиха
Чистач на бандажи - Sonax Extreme 230500 ЦЕНА: 2,293 ден
Спреј за подготовка на нано протект - Sonax 237300 ЦЕНА: 512 ден

Керамичка Заштита SONAX PROFILINE – CC36 236941

Не е достапен

Шифра:236941

ЦЕНА: 5,000 ден

Нема на залиха

Спореди

Keramicka Zastita SONAX PROFILINE  CC36 236941

Тврдо како стакло, но флексибилна долгорочна заштита со исклучителна отпорност на УВ светлина и хемикалии, но исто така и на агресивни влијанија од околината, како што се патишта, катран и улично и индустриско загадување. Површината станува супер хидрофобна, делува отпорна на нечистотија и добива помалку напори за одржување поради ефектот “Лесен за чистење”. Дава неверојатен длабок сјај со импресивен интензитет на боја. Доколку правилно се одржува, CC36 може да заштити до 36 месеци ако правите годишна услуга.

Тежина 0.22 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Керамичка Заштита SONAX PROFILINE – CC36 236941”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе