Ластик за затегање багаж Praxis - 8 куки 23239 ЦЕНА: 110 ден
Освежувач Aroma вреќичка prestige - Black 977022 ЦЕНА: 160 ден

Кабли за старт Praxis – 200 A 5737

Има на залиха

Шифра:5737

ЦЕНА: 499 ден

Kabli za start Praxis – 200 A 5737

  • Должина 2.2 метри
  • до 1600 кубика
  • -25 степени отпорност
  • 200 АМП
Тежина 0.72 кг
Големина

200A, 400A, 600A

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кабли за старт Praxis – 200 A 5737”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе