Ксенон сијалица Praxis - D4S 12V 35W 6000K 52523 ЦЕНА: 1,200 ден
Сијалица за шалтабла Praxis H21W 12V/21W 52525 ЦЕНА: 120 ден

Халогена сијалица Praxis G40 12V 45W/40 p45t 52524

Достапен

Шифра:52524

ЦЕНА: 80 ден

Спореди

Halogena sijalica Praxis G40 12V 45W/40 p45t 52524

Тежина 0.10 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Халогена сијалица Praxis G40 12V 45W/40 p45t 52524”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе