GUMEX Типски патосници - Jumper (2002-2006), boxer (2002-2006) ЦЕНА: 1,600 ден
GUMEX Tipski patosnici - Citroen Berlingo (2008-2015) ЦЕНА: 1,250 ден

GUMEX Типски патосници – VW Caddy (2003-2015)

Има на залиха

Шифра:213776

ЦЕНА: 1,070 ден

GUMEX Tipski patosnici – VW Caddy (2003-2015)
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за:
VW Caddy (2003-2015,2015-2020) – 2 ds
VW Caddy Maxi (2008-2019) – 2 ds
Црна боја
Фиксација: да – круг
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,4 кг

Тежина 2.360 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе