Попуст
GUMEX Типски патосници - VW Caddy (2003-2015) ЦЕНА: 1,070 ден 963 ден
GUMEX Tipski patosnici - Iveco Daily (2014-) ЦЕНА: 1,330 ден 1,197 ден

GUMEX Tipski patosnici – Citroen Berlingo (2008-2015)

Достапен

ЦЕНА: 1,200 ден 1,080 ден

Спореди

GUMEX Tipski patosnici – Citroen Berlingo (2008-2015)

Тежина 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе