Попуст
Гумени патосници Gumex Dacia Lodgy, Logan, Sandero (2012-) - 218409 ЦЕНА: 1,323 ден
Навлаки универзални TRENDI (ЦРВЕНИ) 456462 ЦЕНА: 650 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 308 14- – 219574

Достапен

Шифра:219574

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Peugeot 308 14- – 219574
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.85 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе