Нема на залиха
GUMEX Типски гумени патосници Fiat 500e (2013-2019) - 222864 ЦЕНА: 1,800 ден
3D Типски патосник за багажник – Audi A4 (B9) Avant (2015-) - 290395 ЦЕНА: 1,600 ден

GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO IV (2020-)

Нема на залиха

Sku:222544

ЦЕНА: 1,800 ден

Out of stock

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO IV (2020-) – 222544

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Kia SORENTO IV (2020-)
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.00 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top