Гумени патосници SPECIAL Голф 4; Бора (97-02) 52285 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници SPECIAL Опел Астра Ј 52299 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници SPECIAL Пасат Б5 (97-04) 52290

Достапен

Шифра:52290

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici SPECIAL Passat B5 (97-04) 52290

Тежина 4.0 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници SPECIAL Пасат Б5 (97-04) 52290”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе