Гумени патосници SPECIAL Голф 5,6; Октавија 52277 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници SPECIAL Пасат (97-04) 52280 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосници SPECIAL Пасат Б6/Б7 52278

Достапен

Шифра:52278

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Gumeni patosnici SPECIAL Passat Б6/Б7 52278

Тежина 4.4 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници SPECIAL Пасат Б6/Б7 52278”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе