Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2010-) 218565 ЦЕНА: 2,000 ден
Церада за кола - M - Praxis 7005 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – VW UP (2012-) 217804

Достапен

ЦЕНА: 1,070 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW UP (2012-) 217804
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Mii (2012-)
Škoda Citigo (2012-)
VW UP (2012-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,5 кг

Тежина 3.48 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW UP (2012-) 217804”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWUPСите типови2012-
Врати се горе