Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2010-) 218564 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW UP (2012-) 217804 ЦЕНА: 1,130 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2010-) 218565

Има на залиха

Шифра:218565

ЦЕНА: 2,130 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2010-) 218565
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Touareg (2010-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.95 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2010-) 218565”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOUAREGСите типови2010-
Врати се горе