Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2010-) 218565 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2010-) 218564

Достапен

Шифра:218564

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2010-) 218564

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2010-) 218564”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOUAREGСите типови2010-
Врати се горе