Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Touran (2003-2010) 213680 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2010-) 218564 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747

Достапен

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747

Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.96 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOUAREGСите типови2003-2009
Врати се горе