Гумени патосници Gumex - VW Touran (2003-2010) 213680 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2010-) 218564 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747

In Stock

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Porsche Cayenne (2003-2009)
VW Touareg (2003-2009)
Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Weight 4.96 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2003-2009) 212747”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOUAREGСите типови2003-2009
Back to Top