Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Sharan (1996-2009) 215356 ЦЕНА: 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - VW Tiguan (2007-) 212844 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – VW Sharan (2010-) 216994

Достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Sharan (2010-) 216994
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Alhambra (2010-)
VW Sharan (2010-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Sharan (2010-) 216994”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWSHARANСите типови2010-
Врати се горе