Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) beige 280385 ЦЕНА: 1,870 ден
Гумени патосници Gumex - VW Sharan (2010-) 216994 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – VW Sharan (1996-2009) 215356

Достапен

ЦЕНА: 1,870 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Sharan (1996-2009) 215356
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Alhambra (1996-2009) – 6 ds
VW Sharan (1996-2009) – 6 ds
Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 7 кг

Тежина 6.95 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Sharan (1996-2009) 215356”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWSHARANСите типови1996-2009
Врати се горе