Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 214463 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW Polo (2001-2009) 213326 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184

Има на залиха

Sku:219184

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Passat B8 (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.21 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB82014-
Back to Top