Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 214463 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Gumex - VW Polo (2001-2009) 213326 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184

Има на залиха

Шифра:219184

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

VW Passat B8 (2014-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.21 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Passat B8 (2014-) 219184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB82014-
Врати се горе