Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 212807 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - VW Sharan (1996-2009) 215356 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) beige 280385

Има на залиха

Sku:280385

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex -VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) beige 280385
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Passat B6 (2005-2010)
VW Passat B7 (2011-2014)
Боја: крем
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) beige 280385”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATB62005-2010
VWPASSATB72011-2014
Back to Top