Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Golf Plus (2004-2009) 212805 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - VW Passat B6 (2005-2010), B7 (2011-2014) 214463 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – VW Passat (1997-2004) 211129

Достапен

Шифра:211129

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Passat (1997-2004) 211129

Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Тежина 5.69 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Passat (1997-2004) 211129”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWPASSATСите типови1997-2004
Врати се горе