Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 213750

Нема на залиха

Шифра:213750

ЦЕНА: 1,680 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 213750
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Golf V (2003-2009)
VW Golf VI (2009-2011)
VW Jetta (2005-2011)
Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.31 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 213750”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFV2003-2009
VWGOLFVI2009-2011
VWJETTAСите типови2005-2011
Врати се горе