Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 213750 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - AUDI A3 12-19, 20-, SEAT LEON 12-19, VW GOLF VII 12-19, GOLF VIII 20- 217876 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804

Нема на залиха

Шифра:212804

ЦЕНА: 1,800 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

VW Golf V (2003-2009)

VW Golf VI (2009-2011)

VW Jetta (2005-2011)

VW Scirocco

Црна боја

Фиксација: да – тркалезна дупка

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 5.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 212804”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWGOLFV2003-2009
VWGOLFVI2009-2011
VWJETTAСите типови2005-2011
Врати се горе