Гумени патосници Gumex - VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - VW Golf V (2003-2009), VI (2009-2011), Jetta (2005-2011) 213750 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379

Има на залиха

Sku:211379

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Bora (1997-2002)
VW Golf (1997-2002)
VW New Beetle (1998-2002)
Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 4.77 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWBORAСите типови1997-2002
VWGOLFIV1997-2002
VWNEW BEETLEСите типови1998-2002
Back to Top