Гумени патосници Gumex - Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818

Има на залиха

Шифра:212818

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

VW Caddy (2003-2015, 2015-2020)

Црна боја

Фиксација: да – тркалезна дупка

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.8 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWCADDYСите типови2003-
VWCADDYСите типови2003-2015
VWCADDYСите типови2015-

Вие исто така би сакале…

Врати се горе