Гумени патосници Gumex - Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - VW Golf IV, Bora, (1997-2002), New Beetle (1998-2002) 211379 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818

Има на залиха

Sku:212818

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Caddy (2003-2015, 2015-2020)
Црна боја
Фиксација: да – тркалезна дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.80 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWCADDYСите типови2003-
VWCADDYСите типови2003-2015
VWCADDYСите типови2015-

You may also like…

Back to Top