Гумени патосници Gumex - Toyota Yaris (1999-2005) 213391 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - VW Caddy (2003-2015), (2015-) 212818 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763

Има на залиха

Шифра:214763

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Toyota Yaris (2006-2010), (2011-2020)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Yaris (2006-2010), (2011-) 214763”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaYARISСите типови2006-2010
ToyotaYARISСите типови2011-
Врати се горе