Гумени патосници Gumex - Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Yaris (1999-2005) 213391 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2013-) 218074

Има на залиха

Шифра:218074

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Rav 4 (2013-) 218074
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota RAV 4 (2013-2018)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,9 кг

Тежина 3.81 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2013-) 218074”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaRAV 4Сите типови2013-
Врати се горе