Попуст
Гумени патосници Gumex - Toyota Proace (2013-) 212662 ЦЕНА: 1,080 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Rav 4 (2013-) 218074 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964

Достапен

Шифра:214964

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota RAV 4 (2006-2012)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.65 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaRAV 4Сите типови2006-2012
Врати се горе