Гумени патосници Gumex - Toyota Proace (2013-) 212662 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Rav 4 (2013-) 218074 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964

Има на залиха

Sku:214964

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota RAV 4 (2006-2012)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.65 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Rav 4 (2006-2012) 214964”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaRAV 4Сите типови2006-2012
Back to Top