Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2009-) 216204 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Corolla (2007-2013) 212674 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784

Има на залиха

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C1 (2005-2014), (2014-)
Peugeot 107 (2005-2014)
Peugeot 108 (2014-)
Toyota Aygo (2005-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Weight 3.25 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAYGOСите типови2005-2014
ToyotaAYGOСите типови2014-
Back to Top