Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212674 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (1999-2003) 211589 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677

Има на залиха

Sku:212677

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Auris (2007-2012) – 5 ds
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAURISСите типови2007-2012
Back to Top