Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212674 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (1999-2003) 211589 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677

Само 1 останати на залиха

Шифра:212677

ЦЕНА: 1,929 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Toyota Auris (2007-2012) – 5 ds

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 5,7 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212677”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAURISСите типови2007-2012
Врати се горе