Гумени патосници Gumex - Skoda Yeti (2009-) 216284 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212677 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674

1 in stock

Sku:212674

ЦЕНА: 1,470 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Auris (2007-2012)
Toyota Corolla (2007-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Weight 5.48 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAURISСите типови2007-2012
Back to Top