Гумени патосници Gumex - Skoda Yeti (2009-) 216284 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212677 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674

1 на залиха

Шифра:212674

ЦЕНА: 1,550 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Auris (2007-2012)
Toyota Corolla (2007-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 5.48 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Auris (2007-2012) 212674”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAURISСите типови2007-2012
Врати се горе